© 2023 Copyright. All rights reserved by ZENO GRUP OPTİK
Bugos’la anlat kendini

BUGOS’la içindeki özgür ruhu göster. Enerjini, tutkunu ve heyecanını yansıtan tasarımları BUGOS’ta bulacaksın.

@ BUGOS EYEWEAR
Muhteşem kalite üstün performans.

Sağlamlık ve kaliteyi tüm hatlarıyla hissedeceksiniz. Bugos en kaliteli malzemelerin en sade halidir. Pratik kullanımı ve rahatlığı da buradan geliyor. Bugos’la hem stilini hem enerjini göster!

@ BUGOS EYEWEAR
Bugos’la kafana göre takıl!

Bugos rahat kullanımı ve spor tarzı ile her an seninle. Seninle koşar, seninle yürür, seninle durur. Onun enerjisine katıl, Bugos’la kafana göre takıl.

@ BUGOS EYEWEAR

BUGOS’la içindeki özgür ruhu göster. Enerjini, tutkunu ve heyecanını yansıtan tasarımları BUGOS’ta bulacaksın.

 

Renkli çerçeveler, ayrıntılar, modern çizgiler, BUGOS'un benzersiz tarzını oluşturur ve  seni anlatır.

FARKINI GÖSTER, BUGOS'LA PARLA!

 

Bir klasik hiçbir zaman bu kadar modernleşmemişti. Modern çizgilere sahip tasarımlarda klasiğin etkisini hissederken, aynı zamanda modernizmin büyüsüne kapılacaksın. BUGOS’un geniş yelpazesinde tarzına uygun modelleri rahatlıkla bulacaksın. Hiçbir ifadeye gerek kalmadan Bugos’la stilini yansıt Bugos’la parla!

BUGOS’LA KAFANA GÖRE TAKIL!

 

Bugos rahat kullanımı ve spor tarzı ile her an seninle. Her hareketinde sana kolaylıkla eşlik eder. Seninle koşar, seninle yürür, seninle durur. Onun enerjisine katıl, Bugos’la kafana göre takıl.

 

MUHTEŞEM KALİTE ÜSTÜN PERFORMANS.

 

Sağlamlık ve kaliteyi tüm hatlarıyla hissedeceksiniz. Bugos en kaliteli malzemelerin en sade halidir. Pratik kullanımı ve rahatlığı da buradan geliyor. Yüz anatominize kolaylıkla uyum sağlayan yüzlerce model ve renk bir arada. Bugos’la hem stilini hem enerjini göster!

© 2023 Copyright.
All rights reserved by ZENO GRUP OPTİK